Guangli Spray Booth Factory
stříkací kabiny
Domov /

stříkací kabiny

/ full down draft zákop výfukový vůz stříkací kabina

full down draft zákop výfukový vůz stříkací kabina

Apr 23, 2024

Nedávno jsme pro jednoho z našich klientů navrhli a vyrobili zakázkovou stříkací kabinu s plným tahem s příkopovým výfukovým systémem.


Klient, významný výrobce nákladních vozidel, požadoval prostornou a efektivní stříkací kabinu, aby se přizpůsobil jejich velkoplošným lakovacím operacím. Náš tým zkušených inženýrů a designérů, kteří porozuměli jejich specifickým požadavkům, s nimi úzce spolupracoval na vytvoření řešení šitého na míru jejich potřebám. Konečný obrázek instalace můžete vidět níže.Pokud máte zájem dozvědět se více o našich zakázkových řešeních stříkacích kabin nebo byste chtěli prodiskutovat své specifické požadavky, zveme vás, abyste nás kontaktovali. Náš tým odborníků je připraven vám pomoci při hledání dokonalého řešení lakovací kabiny pro vaše průmyslové potřeby.


https://www.gzguangli.com/spray-booth_c2

Kontaktujte nás: sunnie@gzguangli.com.cn

Tel&WhatsApp: 008613925061383


Poslat Zprávu
Poslat Zprávu
Pokud máte zájem o naše produkty a chcete vědět více informací,prosím, zanechte vzkaz,budeme vás odpověď co nejdříve to půjde.

Domov

produkty

o

Kontakt